Sv Hielpen

Nieuws

Afgelopen zaterdag stonden er 5 wedstrijden op het programma. 's Ochtends 4 wedstrijden van de jeugd en 's middags de wedstrijd van het tweede.

De uitslagen bij de jeugd waren als volgt:

- Hielpen E1 - Oeverzwaluwen E1 0-9

- Hielpen E2 - Terschelling E2 2-1

- Hielpen E3 - Woudsend E2 1-8

- Oudega F1 - Hielpen F1 14-1

Door de overwinning tegen Terschelling is de E2 kampioen geworden!

's Middags stond de wedstrijd van het tweede op het programma. Dit was de wedstrijd tegen Oudehaske 4. De uitwedstrijd tegen Oudehaske werd verloren met 7-3. Dit terwijl wij de eerste helft prima met Oudehaske mee konden komen. Het mocht echter allemaal niet baten het tweede heeft deze wedstrijd eveneens verloren. Ditmaal met een uitslag van 1-12. Na wederom een prima eerste helft met een ruststand van 1-2 werd het tweede de tweede helft totaal overrompeld en ging Oudehakse door tot het laatste fluitsignaal. De Hielper goal was van Remco.