Hielpen (zaal) verliest van Balk 3 na goede wedstrijd

Gisteravond was het eindelijk weer zover! De helden van Hindeloopen mochten zich opnieuw gaan bewijzer tegen een sterke tegenstander. Balk ZV 3 stond op het prgramma en deze staat dan ook bekend als één van de titelkandidaten. De Flying Garudas waren echter gebrand op een sportieve revanche en dat hebben de Balksters geweten! Binnen enkele minuten staan de mannen van futsalhielpen op een verdiende 2-0 voorsprong. Remco Kuipers verrast vriend en vijand met twee ongelofelijk mooie treffers. Op de bank wordt zelfs al gefluisterd over een overwinning. Helaas komt hoogmoed voor de val en kan het tij snel keren in het zaalvoetbal. Vlak voor rust scoren de Balksters tot twee keer toe. Waar de uitploeg 20 minuten lang moeite heeft gehad om keeper Jelmer Bokma te passeren, kan eigen rots in de branding Joost Houtsma dit helaas wel. Ruststand is dan ook 2-2. Na rust komen de flying garudas er wederom achter dat je constant scherp moet zijn tegen een tegenstander van dit kaliber. De ruimts worden groter en uiteindelijk loopt de score toch snel op. Ondanks de 5-9 nederlaag kan er niks anders gezegd worden dan de mannen van Hielpen een fantastische pot hebben gespeeld! Ook de tegenstander is zeer complimenteus en ziet dat er veel potentie zit in het flamboyante futsalteam. Woendag 7 oktober wacht het altijd lastige Black Boys om 22:00 uur (wat een tijd) in Sneek.