De Flying Garudas verliezen van Black Boys 3

Helaas helaas, het zat de mannen gisteren weer niet mee. Na de wedstrijd tegen Balk hadden de Flying Garudas het gevoel dat zij een goede kans hadden om in Sneek de eerste punt(en) van het seizoen te pakken. Helaas draaide het uit op een klassieke off-day voor onze groengele strijders. De mannen waren niet opgewassen tegen de waterpoortstedelingen en dit ging het team op mentaal gebied niet in de koude kleren zitten. Een van de Hylpers werd zelfs zo steamy dat hij zichzelf uit voorzorg maar naar de kant heeft gehaald. De wedstrijd eindigt in 10-1, een ware deceptie voor de trouwe achterban maar wederom een goed leerproces voor onze helden. Deze slag is dan misschien verloren, de groene gele oorlog is nog lang niet voorbij! Over twee weken zetten we gezamelijk de schouders er weer onder en gaan we knokken voor die eerste punten! #comeongarudas??