Verslag van 30 oktober 2021

Op het tweede en de JO15 na kwamen alle teams in actie. 's Morgens was het allereerst de beurt aan de jeugd. Alle jeugdteams hebben hun wedstrijden in een overwinning weten om te zetten. Zo heeft de JO12 thuis met 7-3 weten te winnen van de JO12-1 van Nijland. De JO11 heeft een ruime overwinning (1-14) weten te behalen tegen Bolsward JO11 en als laatste moest de JO17 af reizen naar Lemmer om het op te nemen tegen CVVO JO17-3. Deze wedstrijd is omgezet in een prachtige 3-8 uitslag in het voordeel van de Hielpers.

's Middags was het de beurt aan het eerste om in Witmarsum te strijden voor de eerste overwinning. De uitslag was 2-3 in het voordeel van Hielpen en hiermee was de eerste prachtige overwinning een feit! Een uitgebreid verslag van deze wedstrijd is te vinden via de volgende link: http://www.svhielpen.nl/index.php/nieuws/85-de-flipperkast-piept-kraakt-en-overwint.