Coronaprotocol SV Hielpen

Algemeen

  • Blijf thuis en laat je testen bij gezondheidsklachten zoals verkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, hoesten, verhoging, koorts en plotseling verlies van reuk en/of smaak. Blijf ook thuis indien een ander gezinslid last van deze klachten heeft.
  • Iedereen vanaf 18 jaar en ouder houdt 1,5 meter afstand tot personen van 18 jaar of ouder.
  • Kantine is gesloten. Er kan gebruik gemaakt worden van de openbare toiletten beneden of van de toiletten in/bij de kantine.
  • Zorg ervoor dat je bij uitwedstrijden op de hoogte bent van de regels die de desbetreffende vereniging heeft opgesteld en leef deze na. Deze regels zijn vaak eenvoudig te vinden op de websites van de desbetreffende vereniging.
  • Geen toegang voor publiek tijdens wedstrijden en trainingen. Ook geen toegang tot trainingsveld en panna-kooi. Alleen toegang voor de gebruikelijke bezetting van coaches, stafleden, officials, bestuursleden, vrijwilligers en/of chauffeurs.
  • Bij niet naleven van de regels, kan de club gesloten worden!

Jeugd

  • Er kan gebruik gemaakt worden van kleedruimtes en toilet- en douchevoorzieningen. Per kleedkamer mag maar 1 begeleider (trainer/coach) aanwezig zijn . Andere begeleiders hebben geen toegang tot de kleedkamer.

Senioren

  • Tijdens de sportbeoefening kan de 1,5 meter tijdelijk worden losgelaten. Voor en na de sportbeoefening dient 1,5 meter afstand te worden gehouden.
  • Beide kleedkamers zijn geopend. Omkleden en douchen kan, maar er moet 1,5 meter afstand gehouden worden. Maximaal 7 personen tegelijkertijd in de kleedkamer.
  • Met betrekking tot andere zaken dienen aanwijzingen van aanwezig(e) bestuurslid/bestuursleden/kantinepersoneel opgevolgd te worden.