Kerst Heida nieuwe hoofdtrainer SV Hielpen

Het bestuur van SV Hielpen is verheugd te melden dat vanaf het seizoen 2021-2022 Kerst Heida als nieuwe hoofdtrainer is aangesteld. De 59-jarige, ervaren oefenmeester is geen onbekende in de regio, zo is hij in het verleden onder andere trainer geweest bij HJSC, Oudega, Arum en De Wâlde.

Na gesprekken met het bestuur en een afvaardiging van de spelersgroep, zijn we overtuigt dat met het aanstellen van Kerst Heida gebouwd kan worden aan onze ambities.

Na een aantal jaren afwezigheid zal SV Hielpen volgend seizoen 2021-2022 weer uitkomen in de standaardklasse. Het nieuw opgerichte team bestaat uit een mix van met name jonge spelers en enkele ervaren voetballers.

Inmiddels heeft Kerst Heida de eerste training van dit nieuwe team verzorgd, waarbij zowel de trainer, de spelers en het bestuur zeer enthousiast waren.

We zien er dan ook naar uit om weer in de standaardklasse te spelen en als bestuur wensen wij Kerst heel veel plezier en succes het komende seizoen!