Geslaagd openingstoernooi voor SV Hielpen

Op 21 augustus stond het openingstoernooi bij SV Hielpen op het programma. Tijdens dit toernooi werd stil gestaan bij de terugkeer van Hielpen in de standaardklasse en als opening van het voetbalseizoen 2021/2022. 's Morgens was er eerst ouder-kind voetbal en 's middags was het de beurt aan de senioren in een 7 x 7 toernooi. Aan dit toernooi deden De Wâlde, 2 teams namens SV Hielpen, FC Schuilenburg, Oeverzwaluwen en QVC mee. Na een spannend en zeker geslaagd toernooi is Hielpen 2 er, met 1 gelijkspel tegen FC Schuilenburg en 4 overwinningen, met de volle buit vandoor gegaan. In één poule met alle deelnemende ploegen werd tijdens de laatste wedstrijd het één en ander bepaald. In deze soort "finale" moesten de twee Hielper teams tegen elkaar waarin Hielpen 2 te sterk bleek voor het eerste Hielper team. Deze overwinning werd uiteindelijk gevierd met de nodige versnaperingen en enthousiasme.